top of page
  • Foto del escritorEl Carme Tarragona

EXPOSICIÓ D'ECO-ART

Les obres eco-artístiques que han fet els nostres alumnes de cada classe ja estan exposades per informar-vos de les malalties mentals i sensibilitzar-vos per la recerca en la seva prevenció i el tractament precoç.Els nostres alumnes visitaran l’exposició al llarg d’aquest dies!! També podeu visitar des de casa l’exposició! Els alumnes de 4t d’ESO han preparat un Tour Virtual! Només heu de clicar en aquest enllaç! Esperem que us agradin!!


https://view.genial.ly/618b7ddc6e4d890d84d70739/interactive-content-genially-sin-titulo


I seguim amb la campanya per recollir els donatius per la investigació en la salut mental!


Recordeu que per col·laborar amb la Marató, els alumnes i les famílies podeu fer el donatiu a la “CAIXA PER LA MARATÓ” que trobareu cada dia a les portes d’accés de l’escola, durant les hores d’entrada al centre, del 15 al 19 de novembre!!


Us animem a participar-hi! Queden pocs dies!!

El Carme amb la MaratóTv3 #TOCAATOTHOM


Comments


bottom of page