VISITA AL SERRALLO

March 13, 2018

Ahir va ser el primer dia dels alumnes holandesos d'intercanvi a la nostra escola. Acompanyats dels seus companys de 4t d'ESO, al matí van conèixer el nostre centre i van visitar els passos de Setmana Santa que hi ha exposats a l'església de Sant Agustí. A la tarda van poder veure la subhasta del peix de la Confraria de pescadors i van fer un taller per conèixer els elements del correfoc.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Entrades recents

November 11, 2019

October 31, 2019

Please reload

Arxiu
Please reload

Segueix-nos
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Contacte: 977212752 --- col.legi@elcarmetarragona.cat --- cr. del Mar, 16-18. 43004 Tarragona

Troba'ns a
  • Facebook - círculo blanco
  • Instagram - Círculo Blanco
  • Twitter - círculo blanco

© 2017  Col.legi El Carme. Tarragona